Szamba betonowe Bardo

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montowaniem wybranych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość wykonywanych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się mocną budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania i wykonywania szamb z najlepszych surowców, które mamy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby doceniasz jakość i zapewniasz swojemu domowi swobodę komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi przedstawiciele z chęcią zaprezentują Ci, jak najkorzystniej wybudować szambo, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Bardo

Szambo z montażem Bardo

Poprzez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zaoferować swoim klientom nie jedynie możliwość kupna szamb z betonu, ale również opcję ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich standardów, ale jakość zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, ale montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny warzywnik bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup duży zbiornik, z jakim w okresie upałów możesz trzymać wodę zebraną podczas ulewy. Oferujemy szeroki asortyment wielkości pojemników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.