Szamba betonowe Bielawa

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montowaniem tych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy solidną jakość wykonywanych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę szamba wyróżniają się mocną konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania i realizacji zbiorników z najlepszych tworzyw, które mamy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi swobodę komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Bielawa

Szambo z montażem Bielawa

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie tylko możliwość kupna szamb z betonu, ale też możliwość ich instalacji. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich przepisów, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją pojemników na deszczówkę, które można postawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup duży zbiornik, z którym w okresie upałów możesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy duży asortyment rozmiarów zbiorników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.