Szamba betonowe Bogatynia

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją wybranych zbiorników na miejscu w domu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się mocną konstrukcją i nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas projektowania oraz wykonywania zbiorników z profesjonalnych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu domowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najefektywniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Bogatynia

Szambo z montażem Bogatynia

Przez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale też opcję ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych regulacji, jednak bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą pojemników na deszczówkę, które można ustawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany warzywnik bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź pojemny zbiornik, z jakim w okresie suszy możesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Proponujemy szeroki asortyment rozmiarów pojemników, aby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.