Szamba betonowe Bolków

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na dekady. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów gwarantujących najlepszą izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych elementów szamba, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Wciąż poszerzamy działalność naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zamówić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Bolków

Szambo betonowe Bolków

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To duża inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, lecz także szkodników i owadów. Sprawia, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, aby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz pomoc podczas dobierania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Bolków

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją komór na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i używanie w czasie suszy. To niezawodny sposób na to, by dbać o swoje warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz komory na wodę opadową to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.