Szamba betonowe Brzeg Dolny

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz instalacją tych zbiorników na miejscu w domu klienta. Oferujemy solidną jakość wykonywanych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę szamba cechują się trwałą budową i szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania oraz realizacji szamb z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze szamba wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi swobodę komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szambach – firmowi konsultanci z pewnością podpowiedzą Ci, jak najefektywniej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Brzeg Dolny

Szambo z montażem Brzeg Dolny

Poprzez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zapewnić naszym klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale również opcję ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich regulacji, jednak jakość zapewniamy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale zakup szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogród bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w czasie suszy będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Oferujemy duży asortyment pojemności pojemników, żeby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.