Szamba betonowe Chocianów

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na lata. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do szamba bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających najlepszą izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport całych prefabrykatów, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Nieustannie rozbudowujemy asortyment naszej marki, dopasowując produkty do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zamówić również szamba o specjalnej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Chocianów

Szambo betonowe Chocianów

Dlaczego najlepiej wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale także szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zamontowane. Nasz przedstawiciel z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz wsparcie podczas dobierania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Chocianów

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową zbiorników na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc pojedynczy dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i używanie w czasie suszy. To niezawodny patent na to, by pielęgnować swoje warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz zbiornika na deszczówkę to oszczędny sposób na to, aby Twój dom był w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.