Szamba betonowe Chojnów

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na lata. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe wylewanie nieczystości do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi odbiorcy od dawna kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające niezbędne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Wciąż poszerzamy asortyment naszej firmy, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że możesz u nas zlecić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Chojnów

Szambo betonowe Chojnów

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale także szkodników i insektów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, aby mieć pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zamontowane. Nasz reprezentant z przyjemnością podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz pomoc podczas dobierania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Chojnów

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również budową komór na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w okresie suszy. To niezawodny sposób na to, żeby pielęgnować swoje rośliny bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba oraz komory na deszczówkę to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.