Szamba betonowe Głuszyca

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i instalacją tych zbiorników na miejscu w domu odbiorcy. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się mocną budową oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie projektowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych surowców, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze szamba wspierasz jakość i zapewniasz własnemu domowi swobodę wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szambach – nasi doradcy z pewnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Głuszyca

Szambo z montażem Głuszyca

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale również opcję ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich przepisów, jednak jakość gwarantujemy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz zakup szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją pojemników na deszczówkę, które można ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany ogród bez konieczności użytkowania wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny pojemnik, z jakim w okresie upałów możesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy szeroki zakres rozmiarów pojemników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.