Szamba betonowe Gryfów Śląski

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na dekady. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią wieloletnie wylewanie nieczystości do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z surowców gwarantujących najlepszą izolację. To powoduje, że nasi klienci od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie całych prefabrykatów, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zamówić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Gryfów Śląski

Szambo betonowe Gryfów Śląski

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie używanie. To duża inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, ale także gryzoni i owadów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, żeby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zbudowane. Nasz reprezentant z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej rodziny. Zapewniamy profesjonalne porady oraz pomoc przy dobierania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wybierania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Gryfów Śląski

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją komór na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i używanie w czasie suszy. To niezawodny patent na to, żeby dbać o swoje kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny patent na to, aby Twój dom był całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.