Szamba betonowe Jawor

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montowaniem tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy solidną jakość wykonywanych prac, a także niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby cechują się mocną budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas projektowania oraz wykonywania szamb z profesjonalnych tworzyw, które mamy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze wyroby wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z przyjemnością pokażą Ci, w jaki sposób najlepiej zainstalować szambo, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Jawor

Szambo z montażem Jawor

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować swoim klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale również opcję ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych standardów, ale bezawaryjność zapewniamy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale montaż szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny ogródek bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, kup pojemny pojemnik, z jakim w okresie suszy możesz przechowywać wodę zebraną w czasie deszczu. Oferujemy szeroki asortyment rozmiarów pojemników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.