Szamba betonowe Jedlina-Zdrój

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montowaniem wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy solidną jakość wykonywanych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby odznaczają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania i wykonywania zbiorników z najlepszych surowców, które mamy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szambach – nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Jedlina-Zdrój

Szambo z montażem Jedlina-Zdrój

Poprzez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie jedynie możliwość kupna szamb z betonu, ale również opcję ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich przepisów, jednak jakość zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz zakup szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany warzywnik bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny zbiornik, z którym w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas opadów. Proponujemy bogaty asortyment rozmiarów zbiorników, aby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.