Szamba betonowe Jelcz-Laskowice

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montowaniem wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy solidną jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby cechują się mocną budową oraz nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności podczas konstruowania i realizacji zbiorników z najlepszych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze szamba doceniasz jakość i zapewniasz własnemu domowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na technologiach – nasi doradcy z pewnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najefektywniej wybudować zbiornik, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Jelcz-Laskowice

Szambo z montażem Jelcz-Laskowice

Przez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale również możliwość ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich standardów, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz postawić pod domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogród bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z jakim w czasie upałów możesz przechowywać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy duży asortyment rozmiarów zbiorników, aby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.