Szamba betonowe Karpacz

Dobrze wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i instalacją tych zbiorników na miejscu w domu odbiorcy. Oferujemy wysoką jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba cechują się trwałą budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania i realizacji zbiorników z najlepszych materiałów, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze szamba doceniasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu domowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Karpacz

Szambo z montażem Karpacz

Przez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zapewnić swoim klientom nie jedynie możliwość kupna szamb z betonu, ale też możliwość ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich regulacji, ale bezawaryjność zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, ale montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które można postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny ogród bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup duży pojemnik, z jakim w okresie upałów możesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy bogaty asortyment pojemności pojemników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.