Szamba betonowe Kąty Wrocławskie

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz instalacją tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby odznaczają się mocną budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności podczas konstruowania oraz realizacji szamb z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze szamba doceniasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu domowi swobodę wygodnego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi doradcy z pewnością pokażą Ci, jak najkorzystniej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Kąty Wrocławskie

Szambo z montażem Kąty Wrocławskie

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również możliwość ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych standardów, jednak bezawaryjność zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogródek bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, nabądź duży zbiornik, z jakim w okresie suszy będziesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Proponujemy bogaty zakres rozmiarów pojemników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.