Szamba betonowe Kłodzko

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na lata. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów gwarantujących maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi klienci od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające niezbędne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie całych elementów szamba, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Stale poszerzamy asortyment naszej firmy, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że można u nas zlecić również szamba o nietypowej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Kłodzko

Szambo betonowe Kłodzko

Czemu najlepiej zakupić szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, lecz także gryzoni i insektów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zbudowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz wsparcie podczas dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Kłodzko

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją komór na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie upałów. To niezawodny sposób na to, żeby dbać o swoje rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba oraz komory na wodę opadową to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom był w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.