Szamba betonowe Kowary

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi klienci od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport całych prefabrykatów, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Wciąż rozbudowujemy działalność naszej marki, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Kowary

Szambo betonowe Kowary

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale także gryzoni i owadów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do ziemi, lecz również woda nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby mieć pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zamontowane. Nasz przedstawiciel z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz wsparcie przy dopasowania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Kowary

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją zbiorników na deszczówkę. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w okresie suszy. To sprawdzony sposób na to, by pielęgnować własne rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i komory na deszczówkę to oszczędny patent na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.