Szamba betonowe Kudowa-Zdrój

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montowaniem wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy solidną jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby cechują się trwałą budową i szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie projektowania oraz wykonywania zbiorników z najlepszych surowców, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze szamba wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi możliwość wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z pewnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Kudowa-Zdrój

Szambo z montażem Kudowa-Zdrój

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zaoferować naszym klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również możliwość ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich przepisów, ale jakość zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany warzywnik bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w okresie upałów możesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Proponujemy duży zakres wielkości zbiorników, żeby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.