Szamba betonowe Lądek-Zdrój

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na lata. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw zapewniających najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi klienci od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport gotowych elementów szamba, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu zastosowań. Stale rozbudowujemy działalność naszej marki, dostosowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To sprawia, że można u nas zlecić również szamba o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Lądek-Zdrój

Szambo betonowe Lądek-Zdrój

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale także szkodników i owadów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do ziemi, lecz również woda nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, aby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zainstalowane. Nasz reprezentant z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe porady oraz pomoc przy dopasowania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Lądek-Zdrój

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją zbiorników na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie upałów. To niezawodny sposób na to, żeby pielęgnować swoje warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba oraz komory na wodę opadową to najlepszy sposób na to, aby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.