Szamba betonowe Lubawka

Dobrze wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i instalacją wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas szamba wyróżniają się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas konstruowania oraz tworzenia szamb z najlepszych materiałów, które mamy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi konsultanci z pewnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Lubawka

Szambo z montażem Lubawka

Przez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować swoim klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale też opcję ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych standardów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny warzywnik bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup pojemny pojemnik, z jakim w okresie upałów możesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Proponujemy szeroki asortyment wielkości zbiorników, aby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.