Szamba betonowe Lubomierz

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz instalacją tych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby wyróżniają się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania i realizacji zbiorników z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze szamba doceniasz jakość i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najefektywniej wybudować szambo, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Lubomierz

Szambo z montażem Lubomierz

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale również opcję ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogródek bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, kup duży pojemnik, z jakim w okresie upałów możesz trzymać wodę zgromadzoną podczas opadów. Proponujemy szeroki asortyment wielkości zbiorników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.