Szamba betonowe Mieroszów

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montażem wybranych szamb bezpośrednio w domu klienta. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez nas szamba wyróżniają się mocną budową i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas konstruowania oraz tworzenia szamb z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze szamba doceniasz jakość i zapewniasz własnemu budynkowi swobodę nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na technologiach – nasi konsultanci z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najefektywniej wybudować szambo, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Mieroszów

Szambo z montażem Mieroszów

Przez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zaoferować swoim klientom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale też możliwość ich instalacji. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, lecz zakup szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które można postawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogród bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, nabądź pojemny pojemnik, z jakim w okresie suszy będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Proponujemy szeroki zakres wielkości pojemników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.