Szamba betonowe Mirsk

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na lata. Misją naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią długotrwałe wylewanie nieczystości do szamba bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw zapewniających maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi klienci od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie całych prefabrykatów, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Stale poszerzamy działalność naszej marki, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Mirsk

Szambo betonowe Mirsk

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie używanie. To spora inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, lecz również gryzoni i owadów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, lecz również woda nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zamontowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe porady oraz wsparcie przy dobierania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wybierania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Mirsk

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również budową komór na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i używanie w okresie suszy. To sprawdzony patent na to, żeby pielęgnować własne warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki oraz komory na wodę opadową to najlepszy patent na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.