Szamba betonowe Nowa Ruda

Dobrze wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montażem wybranych szamb na miejscu w domu klienta. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez firmę szamba wyróżniają się trwałą budową i szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi konsultanci z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najkorzystniej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Nowa Ruda

Szambo z montażem Nowa Ruda

Przez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zapewnić swoim nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale również opcję ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich regulacji, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny warzywnik bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup duży pojemnik, z jakim w okresie upałów możesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy bogaty asortyment pojemności pojemników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.