Szamba betonowe Nowogrodziec

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montowaniem tych zbiorników na miejscu w domu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych prac, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas szamba cechują się trwałą konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania oraz tworzenia szamb z najlepszych surowców, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze szamba wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi doradcy z chęcią podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Nowogrodziec

Szambo z montażem Nowogrodziec

Poprzez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko sprzedaż zbiorników z betonu, ale też opcję ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich regulacji, ale bezawaryjność zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, ale montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją pojemników na wodę opadową, które można ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogród bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź duży pojemnik, z jakim w czasie upałów będziesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Proponujemy duży asortyment pojemności zbiorników, żeby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o ekologię na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.