Szamba betonowe Oborniki Śląskie

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i instalacją tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby odznaczają się trwałą konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas projektowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze wyroby doceniasz jakość i gwarantujesz swojemu domowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szambach – firmowi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Oborniki Śląskie

Szambo z montażem Oborniki Śląskie

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale również opcję ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych przepisów, ale jakość zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale montaż zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany ogród bez konieczności użytkowania wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup pojemny zbiornik, z którym w okresie upałów możesz trzymać wodę zgromadzoną podczas opadów. Proponujemy szeroki asortyment pojemności zbiorników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.