Szamba betonowe Oława

Dobrze wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montażem wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby odznaczają się mocną budową i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania oraz wykonywania szamb z najlepszych materiałów, które mamy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz własnemu domowi możliwość wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najlepiej zainstalować szambo, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Oława

Szambo z montażem Oława

Poprzez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować naszym klientom nie tylko możliwość kupna szamb z betonu, ale też opcję ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych regulacji, jednak jakość gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, ale montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją pojemników na deszczówkę, które można ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zebraną w czasie deszczu. Proponujemy szeroki asortyment pojemności zbiorników, żeby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.