Szamba betonowe Piechowice

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw gwarantujących najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi odbiorcy od dawna kupują przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające potrzebne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Stale poszerzamy asortyment naszej firmy, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Piechowice

Szambo betonowe Piechowice

Dlaczego warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, lecz również szkodników i insektów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do ziemi, ale również woda nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zbudowane. Nasz przedstawiciel z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc przy dopasowania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wybierania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Piechowice

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją zbiorników na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc pojedynczy dół na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby pielęgnować swoje warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to najlepszy sposób na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.