Szamba betonowe Pieńsk

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na lata. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów gwarantujących maksymalną izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zamówić także szamba o nietypowej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Pieńsk

Szambo betonowe Pieńsk

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale również szkodników i insektów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, ale również woda nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się zdecydować, aby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zamontowane. Nasz przedstawiciel z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc podczas dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Pieńsk

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją zbiorników na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i używanie w czasie suszy. To sprawdzony sposób na to, by pielęgnować własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba oraz zbiornika na deszczówkę to oszczędny patent na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.