Szamba betonowe Pieszyce

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montażem tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych usług, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby wyróżniają się mocną budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania oraz tworzenia zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które mamy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz własnemu budynkowi swobodę wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z pewnością pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Pieszyce

Szambo z montażem Pieszyce

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale też możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich przepisów, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, ale montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją pojemników na deszczówkę, które można postawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać zadbany warzywnik bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, nabądź pojemny zbiornik, z którym w okresie suszy będziesz oszczędzać wodę zebraną w czasie deszczu. Oferujemy szeroki asortyment pojemności pojemników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.