Szamba betonowe Polkowice

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montażem wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się trwałą konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności podczas konstruowania i wykonywania szamb z najlepszych materiałów, które mamy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze wyroby doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi przedstawiciele z chęcią pokażą Ci, jak najkorzystniej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Polkowice

Szambo z montażem Polkowice

Przez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale też możliwość ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych standardów, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, ale montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które można postawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany ogród bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź duży pojemnik, z którym w czasie suszy możesz trzymać wodę zebraną w czasie opadów. Oferujemy szeroki asortyment pojemności zbiorników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.