Szamba betonowe Prusice

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją wybranych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby cechują się trwałą budową i szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania oraz wykonywania zbiorników z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz jakość i zapewniasz własnemu domowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi konsultanci z pewnością zaprezentują Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Prusice

Szambo z montażem Prusice

Poprzez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale też możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak jakość zapewniamy jedynie wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na wodę opadową, które można postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogródek bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź duży pojemnik, z którym w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy szeroki zakres rozmiarów pojemników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.