Szamba betonowe Przemków

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na dekady. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających najlepszą izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport całych prefabrykatów, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Stale poszerzamy asortyment naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że można u nas zamówić także zbiorniki o nietypowej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Przemków

Szambo betonowe Przemków

Czemu najlepiej wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie używanie. To kosztowna inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale także gryzoni i insektów. Sprawia, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie podczas dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Przemków

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją komór na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie upałów. To sprawdzony sposób na to, żeby dbać o swoje warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba oraz komory na wodę opadową to najlepszy patent na to, aby Twój dom był w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.