Szamba betonowe Ścinawa

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz instalacją wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby odznaczają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności podczas projektowania i realizacji szamb z profesjonalnych surowców, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze szamba wspierasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu budynkowi możliwość wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Ścinawa

Szambo z montażem Ścinawa

Poprzez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale również opcję ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych regulacji, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, lecz montaż szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz postawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny warzywnik bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź pojemny zbiornik, z jakim w okresie upałów możesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy duży asortyment rozmiarów zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.