Szamba betonowe Siechnice

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na dekady. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią wieloletnie wylewanie ścieków do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów zapewniających maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie całych elementów szamba, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej firmy, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zamówić także szamba o nietypowej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Siechnice

Szambo betonowe Siechnice

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, lecz także szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, aby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zainstalowane. Nasz reprezentant z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe porady oraz pomoc podczas dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Siechnice

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją komór na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i używanie w okresie suszy. To niezawodny sposób na to, by pielęgnować swoje warzywa bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba i zbiornika na deszczówkę to oszczędny sposób na to, aby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.