Szamba betonowe Sobótka

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montowaniem tych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba odznaczają się trwałą budową oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania i realizacji szamb z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby doceniasz jakość i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na technologiach – nasi przedstawiciele z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Sobótka

Szambo z montażem Sobótka

Przez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również możliwość ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, jednak jakość gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany ogródek bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź duży zbiornik, z jakim w okresie suszy będziesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Proponujemy duży asortyment rozmiarów zbiorników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.