Szamba betonowe Śrem

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na dekady. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów zapewniających maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające niezbędne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport gotowych prefabrykatów, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Wciąż rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić również szamba o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Śrem

Szambo betonowe Śrem

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie używanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale także gryzoni i insektów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zamontowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz wsparcie podczas dobierania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wybierania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Śrem

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden dół na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i używanie w czasie upałów. To niezawodny sposób na to, by dbać o własne rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom był w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.