Szamba betonowe Środa Śląska

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją wybranych szamb bezpośrednio w domu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby wyróżniają się mocną konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania oraz wykonywania zbiorników z najlepszych materiałów, które mamy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu domowi swobodę wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na technologiach – nasi konsultanci z przyjemnością pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Środa Śląska

Szambo z montażem Środa Śląska

Przez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich standardów, ale bezawaryjność zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale zakup szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które można postawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogródek bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Oferujemy duży asortyment wielkości pojemników, aby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.