Szamba betonowe Stronie Śląskie

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montowaniem wybranych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Gwarantujemy solidną jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby wyróżniają się mocną budową oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania i realizacji szamb z profesjonalnych tworzyw, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze szamba doceniasz jakość i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi konsultanci z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Stronie Śląskie

Szambo z montażem Stronie Śląskie

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale też opcję ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych standardów, jednak jakość gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które można ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogród bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź duży zbiornik, z którym w okresie upałów będziesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas opadów. Oferujemy duży zakres rozmiarów zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.