Szamba betonowe Strzegom

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montowaniem tych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby cechują się trwałą budową i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania oraz tworzenia szamb z najlepszych surowców, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z przyjemnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Strzegom

Szambo z montażem Strzegom

Przez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować swoim klientom nie jedynie możliwość kupna szamb z betonu, ale też możliwość ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z którym w okresie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Oferujemy szeroki zakres rozmiarów zbiorników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.