Szamba betonowe Świebodzice

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montażem tych zbiorników na miejscu w domu odbiorcy. Gwarantujemy solidną jakość wykonywanych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę szamba wyróżniają się mocną budową oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania oraz tworzenia zbiorników z profesjonalnych surowców, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze szamba doceniasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi swobodę komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej wybudować szambo, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Świebodzice

Szambo z montażem Świebodzice

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko sprzedaż zbiorników z betonu, ale też opcję ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych standardów, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany ogródek bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w czasie upałów możesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Proponujemy szeroki asortyment wielkości pojemników, aby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.