Szamba betonowe Świeradów-Zdrój

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy solidną jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas szamba odznaczają się trwałą budową oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania oraz wykonywania szamb z profesjonalnych tworzyw, które mamy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu domowi możliwość komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na technologiach – nasi doradcy z przyjemnością pokażą Ci, jak najlepiej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Świeradów-Zdrój

Szambo z montażem Świeradów-Zdrój

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również możliwość ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych standardów, ale bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz zakup zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany ogród bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w okresie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas opadów. Proponujemy szeroki asortyment pojemności zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.