Szamba betonowe Świerzawa

Dobrze zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montażem tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę szamba odznaczają się trwałą budową i nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania i wykonywania zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które mamy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze wyroby doceniasz jakość i zapewniasz własnemu budynkowi swobodę komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi doradcy z przyjemnością pokażą Ci, jak najlepiej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Świerzawa

Szambo z montażem Świerzawa

Przez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb betonowych, ale również opcję ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można postawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogród bez konieczności użytkowania wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup pojemny pojemnik, z jakim w czasie upałów możesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Proponujemy bogaty asortyment pojemności pojemników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.