Szamba betonowe Szczawno-Zdrój

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na dekady. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw zapewniających maksymalną izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie całych prefabrykatów, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Nieustannie poszerzamy działalność naszej marki, dopasowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zamówić także zbiorniki o specjalnej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Szczawno-Zdrój

Szambo betonowe Szczawno-Zdrój

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie używanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, ale również szkodników i insektów. Sprawia, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, lecz również woda nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zainstalowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie podczas dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstość wybierania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Szczawno-Zdrój

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją komór na wodę opadową. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w okresie suszy. To niezawodny patent na to, by dbać o własne warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba oraz zbiornika na deszczówkę to oszczędny patent na to, żeby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.