Szamba betonowe Szczytna

Prawidłowo wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montowaniem wybranych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Oferujemy solidną jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez firmę szamba wyróżniają się trwałą konstrukcją i szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas projektowania oraz wykonywania zbiorników z profesjonalnych surowców, które mamy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi swobodę komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Szczytna

Szambo z montażem Szczytna

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować naszym klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale również opcję ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich regulacji, jednak jakość zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale zakup szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogród bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, nabądź duży zbiornik, z jakim w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy bogaty asortyment wielkości zbiorników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.