Szamba betonowe Szklarska Poręba

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na lata. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie wylewanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających maksymalną izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie całych elementów szamba, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Stale rozbudowujemy asortyment naszej marki, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić także szamba o nietypowej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Szklarska Poręba

Szambo betonowe Szklarska Poręba

Dlaczego warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie używanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, ale również gryzoni i insektów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, aby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zainstalowane. Nasz przedstawiciel z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc podczas dopasowania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Szklarska Poręba

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją komór na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w czasie upałów. To niezawodny patent na to, żeby pielęgnować własne warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba oraz komory na deszczówkę to oszczędny patent na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.