Szamba betonowe Twardogóra

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na lata. Misją naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw zapewniających maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające potrzebne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych prefabrykatów, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Wciąż rozbudowujemy działalność naszej marki, dopasowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić również zbiorniki o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Twardogóra

Szambo betonowe Twardogóra

Dlaczego warto wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie używanie. To spora inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, ułatwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, lecz także gryzoni i owadów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, lecz również woda nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie przy dobierania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wybierania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Twardogóra

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w okresie upałów. To sprawdzony patent na to, by pielęgnować własne kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Instalacja zbiornika na ścieki oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.