Szamba betonowe Węgliniec

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montowaniem tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy solidną jakość wykonywanych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba cechują się mocną budową oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania i tworzenia zbiorników z profesjonalnych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze wyroby wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu domowi swobodę komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na technologiach – nasi konsultanci z przyjemnością pokażą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Węgliniec

Szambo z montażem Węgliniec

Poprzez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale również możliwość ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, lecz montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją pojemników na wodę opadową, które można postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany ogródek bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z którym w okresie suszy będziesz przechowywać wodę zebraną w czasie deszczu. Proponujemy szeroki asortyment wielkości pojemników, żeby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.