Szamba betonowe Wiązów

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na lata. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw zapewniających najlepszą izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna kupują przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające odpowiednie certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie całych prefabrykatów, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Wciąż rozbudowujemy działalność naszej firmy, dostosowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić również szamba o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Wiązów

Szambo betonowe Wiązów

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, lecz także szkodników i owadów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do gruntu, ale również woda nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zamontowane. Nasz przedstawiciel z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe porady oraz wsparcie przy dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Wiązów

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją zbiorników na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o ograniczonej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i używanie w okresie upałów. To sprawdzony sposób na to, by dbać o własne rośliny bez względu na warunki pogodowe. Instalacja zbiornika na ścieki oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny patent na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.