Szamba betonowe Wleń

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na dekady. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe wylewanie nieczystości do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport całych prefabrykatów, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Wciąż rozbudowujemy działalność naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Wleń

Szambo betonowe Wleń

Czemu najlepiej zakupić szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, lecz również gryzoni i owadów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do gruntu, lecz również woda nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz reprezentant z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz wsparcie przy dobierania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Wleń

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i używanie w okresie upałów. To sprawdzony sposób na to, żeby pielęgnować swoje rośliny bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba oraz komory na wodę opadową to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.