Szamba betonowe Wojcieszów

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na lata. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z surowców gwarantujących najlepszą izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające odpowiednie poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport gotowych prefabrykatów, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Wciąż poszerzamy działalność naszej marki, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Wojcieszów

Szambo betonowe Wojcieszów

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To duża inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, ale także gryzoni i insektów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zamontowane. Nasz przedstawiciel z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc przy dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Wojcieszów

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją komór na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i używanie w czasie suszy. To sprawdzony sposób na to, by dbać o swoje warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba oraz komory na wodę opadową to oszczędny patent na to, aby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.